Dzisiejsze spotkanie w Maluszkowej Grupie Zabawowej było wyjątkowym świętem wiosny, które przyniosło maluchom wiele radości i możliwości wyrażenia swojej kreatywności.

Rozpoczęliśmy od radosnej zabawy z Chustą Klanzy, gdzie dzieci mogły eksperymentować z różnymi ruchami. Następnie przyszedł czas na energiczną zabawę ruchową Balonik i Kółko Graniaste, które zachęcały dzieci do aktywnego udziału i wspólnej zabawy. Wierszyk Masażyk „Wiosna” przywołał obraz kwitnących kwiatów, śpiewających ptaków i ciepłych promieni słonecznych, dodając wiosennego uroku naszemu spotkaniu. W ramach kreatywnej plastyki dzieci miały okazję malować urocze kurczaki za pomocą farb i stempelków, co rozwijało ich zdolności artystyczne i manualne. Literatura odegrała ważną rolę, gdy wszyscy razem odkrywaliśmy książeczkę „Zajączek Wielkanocny”, ucząc się o tradycjach wiosennych i przygotowując się do zbliżających się świąt. Następnie przyszła pora na zabawę „Stary Niedźwiedź mocno śpi”.

Na zakończenie naszego spotkania dzieci miały czas wolny na dywanie, gdzie mogły swobodnie wyrażać swoje pomysły i bawić się ze swoimi przyjaciółmi.

Wydrukuj...