W sobotni wieczór biblioteka zamieniła się w prawdziwe królestwo dla wszystkich kobiet, które zdecydowały się uczcić ten wyjątkowy dzień w naszym mieście. Już od samego wejścia na Panie czekały niespodzianki, które sprawiły, że ten dzień był niezapomniany.
Jedną z atrakcji było losowanie książek w specjalnej loterii. To było coś niesamowitego – każda z Pań miała szansę wygrać egzemplarz książki, którą od dawna chciały przeczytać. Pomyślność nie opuszczała naszej społeczności, a szczęśliwe wygrane wywoływały uśmiechy na twarzach. Po emocjonującej loterii przyszedł czas na coś słodkiego. W centralnej części biblioteki zorganizowano słodki poczęstunek, gdzie każdy mógł skosztować pysznych ciast. Atmosfera była pełna radości i rozmów, które unosiły się w powietrzu niczym delikatny zapach świeżo upieczonych ciast. Ale to nie koniec niespodzianek! Zespół muzyczny Pół_Tony przygotował specjalny występ dla nas, kobiet. Ich muzyka rozbrzmiewała wśród regałów pełnych książek, dodając wyjątkowego klimatu temu wydarzeniu. Ta chwila była momentem relaksu i wspólnej zabawy dla wszystkich. Wiele wzruszeń wywołała także wystawa obrazów, które powstały dzięki talentowi i pasji pań z „Akademii Umiejętności”. Każdy obraz był nie tylko dziełem sztuki, ale także wyrazem uczuć i doświadczeń. To było niezwykłe doświadczenie móc podziwiać ich prace i dzielić się z nimi naszymi refleksjami.
Na zakończenie, gdy myślałyśmy, że to już wszystko, panowie z zespołu Pół_Tony zaskoczyli nas jeszcze bardziej. Wręczyli każdej Pani piękny goździk, symbolizujący wdzięk i delikatność kobiecej natury. To gest, który dodatkowo umocnił nasze poczucie docenienia i ważności.
To było wyjątkowe spotkanie, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Dzień Kobiet w bibliotece był naprawdę niezwykły!

Wydrukuj...