Ferie w Bibliotece minęły pełne aktywności i kreatywności dla Naszych uczestników. W ciągu tygodnia odbyły się różnorodne warsztaty i zajęcia, dostarczając uczestnikom zarówno ciekawostek, jak i rozrywki.
Odbyły się warsztaty ceramiczne, gdzie dzieci mogły wyrazić swoją kreatywność tworząc unikalne dzieła. Gry zespołowe i stolikowe wprowadziły uczestników w świat strategicznych wyzwań, a gry integracyjne stworzyły atmosferę wspólnej zabawy i budowania relacji.
Państwa miasta, odwiedzenie izby historycznej i teleturniej Familiada dostarczyły zarówno rozrywki, jak i wiedzy na różnych płaszczyznach. Zagadki, łamigłówki i escape room sprawiły, że umysły pracowały na pełnych obrotach, zachęcając do rozwiązywania problemów i myślenia kreatywnego.

Podczas ferii w Bibliotece uczestnicy mieli również okazję uczestniczyć w inspirujących lekcjach ekologicznych, które rzucały światło na kwestie zrównoważonego rozwoju i troski o środowisko. Lekcje te nie tylko dostarczyły uczestnikom wiedzy na temat ekologii, ale również ukierunkowały ich myślenie na zagadnienia związane z ochroną środowiska. Dzieci miały okazję aktywnie uczestniczyć w różnorodnych działaniach, które promowały świadomość ekologiczną.
Podsumowując, tydzień ferii w Bibliotece był pełen różnorodnych aktywności, które nie tylko dostarczyły uczestnikom rozrywki, ale także rozwijały ich umiejętności, zachęcały do współpracy i odkrywania nowych obszarów wiedzy. To wyjątkowe doświadczenie pokazało, że biblioteka to nie tylko miejsce książek, ale także centrum inspiracji, zabawy i nauki na każdym etapie życia. Na zakończenie chcielibyśmy serdecznie podziękować Polenergii, darczyńcy naszego ekranu, który jest ważnym elementem podczas warsztatów i lekcji związanych z ekologią. Serdecznie dziękujemy również za darowiznę dzięki, której odbył się zajęcia ceramiczne.


Wydrukuj...