W Maluszkowej Grupie Zabawowej świętowaliśmy niezwykłe urodziny z Naszym ulubionym misiem – Kubusiem Puchatkiem! Zajęcia pełne radości, kreatywności i zabawy przyniosły uśmiech na twarze najmłodszych uczestników.

Rozpoczęliśmy od zabawy z Chustą Klanzy, przy których towarzyszył nam pluszowy Kubuś Puchatek, co sprawiło, że maluchy w jeszcze większym stopniu angażowały się w wesołe aktywności. Zabawa ruchowa Balonik i Kółko Graniaste przyniosła mnóstwo śmiechu.

Wierszyk Masażyk „Kubuś Puchatek” wprowadził naszych maluchów w magiczny świat przygód naszego ulubionego misia. Kreatywność kwitła podczas pracy plastycznej, gdzie dzieci z pasją kolorowały obrazki Kubusia Puchatka, dając wyraz swoim artystycznym zdolnościom. Następnie zagłębiliśmy się w książkę „Kubuś Puchatek poznaje uczucia”.

Zabawa ruchowa „Miś i Miodek” przyniosła dużo ruchu i uśmiechów, a „Stary Niedźwiedź mocno śpi” zakończył serię aktywności, wprowadzając maluchy w chwilę relaksu.

Czas wolny na dywanie był doskonałą okazją do swobodnej zabawy.

Na zakończenie chcielibyśmy serdecznie podziękować Polenergii, darczyńcy naszych stolików i krzesełek, które stanowią wygodne miejsce do wykonywania prac plastycznych i przeglądania ulubionych książeczek. Dzięki nim nasze zajęcia stają się jeszcze bardziej przyjemne i kreatywne!

Wydrukuj...