Nasze zajęcia wakacyjne pod hasłem: „Czy słońce, czy deszcz, w bibliotece fajnie jest!” dobiegły końca. Chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało, co doskonale widać po wzorowej frekwencji. Było wesoło, aktywnie i kolorowo. Każdego dnia uczestnicy brali udział w zajęciach plastycznych, w trakcie których powstały sympatyczne pieski, wakacyjne krajobrazy czy stworzone od podstaw autorskie gry planszowe. Bawiliśmy się na świeżym powietrzu oraz na holu biblioteki kiedy nie dopisywała nam pogoda. Dzieci rozwijały ducha zdrowej rywalizacji i jednocześnie świetnie bawiły się grając w „Zbijaka”, „Znikające krzesła” czy gry zręcznościowe. Chusta klanzy, „Głuchy telefon” czy zwykły papier toaletowy świetnie sprawdziły się jako element integracji całej grupy. Można było również rozruszać nieco szare komórki rozwiązując liczne zagadki, rebusy, krzyżówki lub korzystając z naszej szerokiej oferty gier planszowych.

W piątek odbyło się uroczyste zakończenie zajęć wakacyjnych. Dzieci specjalnie na tę okazję założyły kolorowe stroje, zabrały ze sobą również instrumenty. Przydały się one do wykonania piosenki „Lato z komarami”, której wszyscy sumiennie uczyli się przez cały tydzień. Jej genialne wykonanie oraz inne zdjęcia można obejrzeć na naszym FB. Tego dnia atrakcji nie brakowało: uroczysty poczęstunek, dyskotekowe światła, występy karaoke oraz możliwość zrobienia sobie przepięknych, brokatowych tatuaży. Czas minął błyskawicznie, a na zakończenie rozdane zostały pamiątkowe dyplomy i małe upominki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zabawę i udział w zajęciach. Mamy nadzieję, że spotkamy się w ferie zimowe. Zapraszamy także od września na zajęcia plastyczne „Zręczne łapki” – wtorek 15.30 – oraz na zajęcia „Planszomanii” – czwartek 15.30.

Prosimy także o odbiór pozostawionych instrumentów muzycznych i bluz oraz kurtek.

Wydrukuj...