Małe białe skrzaty zagościły dziś w Bibliotece. A każdy z nich inny, oryginalny, śliczny! Bawiły u nas tylko chwilę, bo dzieci zabrały je do swoich nowych domków. W ten sposób próbowaliśmy przywołać jeszcze do nas Panią Zimę, bo co to za ferie bez śniegu i … bez bałwana. Więc każdy ma już swojego, na własność.

Te cudne białe bałkwanki stworzyli dziś: Iga, Lenka, Maja, Ana, Zosia, Tymuś, Oliwier i Bartek.

 

Dziś do grupy dołączyli: Maja, Iga i Oliwier. Serdecznie witamy! To drugi dzień ferii w Bibliotece i znowu coś się ciekawego zadziało. Bo cóż można stworzyć ze zwykłej skarpetki? Na początku wydawało się, że właściwie niewiele… a efekt jednak zaskoczył wszystkich naszych dzisiejszych podopiecznych. Bałwanki nabrały kolorów, ubrane zostały zostały w śliczne czapeczki z pomponikami, kokardki i inne ozdoby.

Druga część spotkania to słynna zabawa w grupie, w głuchy telefon. Hasła czasem łatwe, czasem nie. Śmiechu było co niemiara!  Zajęcia poprowadziła Pani Wioletta Kwiatkowska, dyrektor Biblioteki. Zdjęcia: W. Kwiatkowska, M. Górska. Od dziś już nie mamy wolnych miejsc, ale cieszymy się taką popularnością naszych spotkań.

 

Obejrzyjcie zdjęcia i zobaczcie ile radości podczas pracy dziś:

 

 

 

 

 

Wydrukuj...