Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Panią Karoliną Salwowską, autorką książki „Nairan. Powiernicy”, które odbędzie się we wtorek, 28 września 2021r. o godz. 17:00.

Dla młodej mieszkanki Żarowa jest to debiut pisarski.

 

„Nairan. Powiernicy” to powieść o smoczych powiernikach – wybrańcach bogów. Każdy z ośmiu smoków włada jednym z czterech żywiołów. Przez wiele lat powiernicy pilnowali pokoju między wszystkimi smoczymi plemionami na Wschodnim Nairan. Jednak gdy nadeszła noc Czerwonej Pełni wszystko się zmieniło. Narodzili się następcy starych powierników. Dwie smocze władczynie wykorzystały moment rozkojarzenia powierników, by wywołać kolejną wojnę Ognia i Lodu. By jej zapobiec, powiernicy muszą połączyć siły ze smoczą zabójczynią i młodym magiem mieszanej krwi… (żródło: lubimy czytać)

Karolina Salwowska mieszka w Żarowie na Dolnym Śląsku, z wykształcenia jest renowatorem elementów architektury. W roku 2020 ukończyła Liceum Plastyczne w Nowym Wiśniczu. Oprócz pisania, zajmuje się też rysowaniem komiksów oraz grafiką komputerową. „Od zawsze fascynowały mnie smoki, ale brakowało mi książek o nich – mówi. – Właśnie dlatego postannowiłam napisać tę książkę. Mam nadzieję, że mimo mojego małego doświadczenia, historia przypadnie Czytelnikom do gustu”.

Książka została wydana przez Wydawnictwo REGIS i podczas spotkania będzie można ją nabyć w cenie 30zł wraz z autografem. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy do Biblioteki, ul. Piastowska 10.

do pobrania: plakat.pdf

 

 

 

 

Wydrukuj...