Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników lokalnej historii i nie tylko na pierwsze spotkanie przy „Regale pamięci”, które odbędzie się 30 marca (czwartek) o godz. 17.00. Podczas inauguracyjnego spotkania Stowarzyszenie Labiryntarium.pl oraz Fundacja Inicjatywa B dokonają prezentacji i podsumowania dotychczasowych osiągnięć zrealizowanych w ramach nowo powstającego projektu Biblioteka dziedzictwa kulturowego i historycznego gminy Żarów, poinformują o specyfice programu: „Cyfrowe Archiwum Lokalne”, przedstawią plan kolejnych spotkań. Gościem specjalnym będzie pan Michał Hajdukiewicza, przedstawiciel Biblioteki Publicznej ŚOKSiR w Sobótce, który wdrożył: Cyfrowe Archiwum Tradycji Lokalnej w Sobótce.

 Opowie on o przyczynie powstania projektu, jego osiągnięciach oraz dalszych planach rozwojowych. Podczas wizyty wymienimy się pomysłami, ideami, możliwościami współpracy Żarowa i Sobótki w kwestiach ochrony lokalnego dziedzictwa.
Więcej informacji o wydarzeniu mogą Państwo znaleźć pod linkami:http://inicjatywab.pl/projekty/spotkanie-pierwsze-regal-pamieci/ 
https://web.facebook.com/events/256693071407166/ 
Wydrukuj...