W ramach programu Promocji  Czytelnictwa „Biblioteka – Magiczny Sezam” odbyło się wyjątkowe przedstawienie teatru „Blaszany Bębenek”. Spektakl, który przyciągnął liczne grono małych widzów, był nie tylko magiczny i zabawny, ale także pouczający.

Przedstawienie skupiało się na ważnych wartościach, ucząc dzieci szacunku oraz zachowania bezpieczeństwa w różnych miejscach. Teatr „Blaszany Bębenek” zintegrował swoich małych odbiorców, angażując ich w interaktywne elementy spektaklu, co dodatkowo wzbogaciło doświadczenie.

Magiczna atmosfera, tworzona przez barwne kostiumy, kreatywne scenografie i żywiołowe występy aktorów, sprawiła, że dzieci były zachwycone i zafascynowane każdym momentem przedstawienia. Dodatkowo, humor i zabawne sceny wprowadziły widzów w radosny nastrój, czyniąc to wydarzenie niezapomnianym. Przedstawienie teatru „Blaszany Bębenek” w ramach programu „Biblioteka – Magiczny Sezam” było wspaniałą okazją do nauki poprzez zabawę. Dzieci nie tylko dowiedziały się, jak ważny jest szacunek i bezpieczeństwo, ale także mogły cieszyć się wspólnym czasem, rozwijając swoje zainteresowania literaturą i teatrem.

Spektakl zrealizowano i dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury-państwowego funduszu celowego.

Wydrukuj...