21.06.2018 r. odbyło się w Akademii Malucha uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.  Był to udany czas, wypełniony nauką i zabawą, radością i wesołym śmiechem dzieci. Akademia obchodziła w tym roku swój mały jubileusz 10-lecia działalności.  Zajęcia o charakterze edukacyjno-zabawowym są realizowane wspólnie przez bibliotekę i Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Prowadzącą zajęcia jest Elżbieta Kulas (GCKiS). Były podziękowania, kwiaty, ale nie zabrakło wzruszeń, bowiem pożegnaliśmy 4 dzieci, które zakończyły już edukację w naszej akademii. Wszystkie dzieci na zakończenie otrzymały pamiątkowe dyplomy ze zdjęciem, książeczki oraz słodycze. W tym dniu nie zabrakło zabaw na dywanie oraz tradycyjnego pociągu, który zawiózł dzieci do stacji WAKACJE. Maluchy udały się na zasłużony odpoczynek, ale obiecały powrócić do nas we wrześniu. Zatem życzymy im radosnych wakacji i do zobaczenia!