Na ostatnich zajęciach naszego cyklu „Zręczne Łapki” w Bibliotece dziewczynki miały okazję stworzyć wyjątkowe prezenty z okazji zbliżającego się Dnia Mamy. Tym razem malowały farbkami słoiczki, które ozdabiały kwiatuszkami i innymi wybranymi przez siebie wzorami. Każda z uczestniczek mogła dać upust swojej kreatywności, malując słoiczki według własnych pomysłów. Na słoiczkach pojawiły się piękne, kolorowe kwiaty, serduszka, motylki i wiele innych wzorów, które wyrażały ich miłość i wdzięczność dla mam. Te pięknie ozdobione słoiczki mogą posłużyć jako świeczniki, nadając wnętrzu ciepły i przytulny klimat, lub jako pojemniki do przechowywania biżuterii i drobiazgów. Dziewczynki z wielką starannością i zaangażowaniem pracowały nad swoimi projektami, wkładając w nie całe serce. Efekty pracy były zachwycające! Powstały unikalne i piękne prezenty, które z pewnością ucieszą każdą mamę i będą wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia. Dziękujemy wszystkim małym artystkom za ich zaangażowanie i kreatywność! Ich piękne słoiczki są dowodem na to, jak wiele radości może przynieść tworzenie własnoręcznych prezentów.

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkania „Zręcznych Łapek” w Bibliotece.