W ramach obchodów Tygodnia Bibliotek, seniorzy zebrali się w Żarowskiej Bibliotece, by wziąć udział w twórczych warsztatach ozdabiania toreb płóciennych. Atmosfera była pełna radości i entuzjazmu, gdy uczestnicy zabrali się do pracy. Każdy z nich wyrażał swoją kreatywność, ozdabiając torby nie tylko exlibrisami biblioteki, ale również barwnymi motywami, które miały przyciągnąć uwagę wyjątkowych gości. Seniorzy dzielili się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a atmosfera była pełna wzajemnej inspiracji. Niektórzy tworzyli delikatne, subtelne wzory, podczas gdy inni stawiali na odważne i kolorowe kompozycje. Każda torba była wyjątkowa i niepowtarzalna, odzwierciedlając osobowość i talent każdego uczestnika.
Po dwóch godzinach pracy torby były gotowe do wręczenia. Ich piękno i oryginalność zrobiły wrażenie na wszystkich. Z dumą seniorzy przygotowali je jako gadżety reklamowe dla wyjątkowych gości, wzbogacając tym samym obchody Tygodnia Bibliotek o wyjątkowy element osobistego zaangażowania i twórczego wkładu społeczności lokalnej.