Z okazji Tygodnia Bibliotek, uczestnicy naszych zajęć zostali wyposażeni w kredki, pisaki i kolorowe gazety, aby stworzyć swoje wyobrażenie „Biblioteki na Czasie”. To hasło, które towarzyszy temu wyjątkowemu wydarzeniu, było również głównym celem twórczego zadania. Dzieci wykorzystały swoją kreatywność i wyobraźnię, aby stworzyć prace, które odzwierciedlały ich wizję nowoczesnej biblioteki. Korzystając z różnorodnych kolorów i materiałów, uczestnicy tworzyli sceny, które ukazywały nowatorskie pomysły i innowacyjne rozwiązania. Na papierze pojawiły się wizje interaktywnych czytelni, cyfrowych zasobów, przestrzeni do wspólnego tworzenia i dzielenia się wiedzą, a także nowoczesnych narzędzi do nauki i rozwoju osobistego. Dzieci malowały, rysowały i wycinały z gazet, aby wyrazić swoje pomysły i marzenia na temat przyszłości bibliotek. Efekty pracy były inspirujące! Powstały prace, które nie tylko odzwierciedlały wyobraźnię dzieci, ale również przypominały nam o znaczeniu adaptacji i innowacji w dzisiejszym świecie bibliotekarstwa.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i pomysłowość podczas tworzenia „Biblioteki na czasie”! Ich prace są inspirującym przykładem tego, jak biblioteki mogą się rozwijać i dostosowywać do zmieniających się potrzeb społeczności.

Życzymy wszystkim udanego Tygodnia Bibliotek i zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej Biblioteki na Czasie, w której każdy znajdzie miejsce na czytanie, granie w gry planszowe, szukanie informacji na laptopie czy tablecie.

Wydrukuj...