Na ostatnich zajęciach naszego cyklu „Zręczne Łapki” w Bibliotece dziewczynki miały okazję wyrazić swoją troskę o klimat poprzez tworzenie prac przedstawiających ręce podające drzewa. W ramach tych wyjątkowych zajęć, uczestniczki zostały poproszone o stworzenie obrazów, które symbolizują ich zaangażowanie w ochronę środowiska naturalnego. Każda z dziewczynek wykorzystała swoją wyobraźnię i kreatywność, aby stworzyć piękne prace, na których ręce symbolizujące ludzkie działania podają drzewa – symbole życia i harmonii z naturą. Prace te nie tylko były wyrazem troski o klimat, ale również przypomnieniem o ważności ochrony środowiska i dbałości o naszą planetę. Poprzez sztukę dziewczynki mogły wyrazić swoje idee i przekazy, inspirując innych do podejmowania działań na rzecz zrównoważonego rozwoju i ochrony przyrody. Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za ich zaangażowanie i zaangażowanie w te ważne dla nas wszystkich tematy. Ich prace są nie tylko piękne, ale również pełne znaczenia i inspiracji. Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkania „Zręcznych Łapek” w Bibliotece, gdzie czekają na Was kolejne twórcze wyzwania i inspirujące przygody!
Do zobaczenia na naszych kolejnych spotkaniach!