Na ostatnich dwóch spotkaniach naszego cyklu „Zręczne Łapki” w Bibliotece, dziewczynki podzielone na grupy miały okazję wykazać się swoją kreatywnością, tworząc piękne prace przedstawiające zwierzątka wielkanocne. Jedna grupa zajęła się tworzeniem uroczego kurczaczka, a druga zajączka, wykorzystując rolki papieru i farby jako główne materiały, a także dodatki z kolorowego papieru i bibuły. Każda grupa pracowała z pasją, skupiając się na tworzeniu realistycznych i uroczych zwierzątek. Rolki papieru zostały zręcznie prze-kształcone w kształty kurczaczków i zajączków, a następnie ozdobione farbami oraz doklejanymi detalami, które nadawały pracom wyjątkowego uroku i charakteru. Dziewczynki wykazywały się pomysłowością, tworząc wyjątkowe zwierzątka, które emanowały wiosenną atmosferą i radością wielkanocnego czasu. Ich prace były nie tylko doskonałą okazją do rozwijania zdolności plastycznych, ale również źródłem radości i dumy z własnych osiągnięć. Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za ich zaangażowanie i talent! Ich piękne prace są nie tylko ozdobą naszej Biblioteki, ale również inspiracją dla innych dzieci.
Zaprasza-my serdecznie na kolejne spotkania „Zręcznych Łapek”.