Najnowsze spotkanie w ramach „Zręcznych Łapek” w Bibliotece okazało się podróżą w czasie do epoki dinozaurów! Tym razem dzieci miały okazję stworzyć wyjątkowe organizery na kredki z rolki papieru, których ozdobą był wizerunek dinozaura. Każde dziecko z pasją kształtowało swoje organizery, wykorzystując rolki papieru, kolorowy papier i inne ozdoby. Tworzenie tych praktycznych i kreatywnych przedmiotów nie tylko bawiło, ale również rozwijało zdolności manualne i wyobraźnię uczestników. Wizerunki dinozaurów naklejane z kolorowych papierów, dodawały organizerom uroku i zachęcały dzieci do korzystania z nich podczas swoich przygód artystycznych. Rolki papieru stały się nie tylko praktycznymi pojemnikami na kredki, ale również inspirującymi dziełami sztuki. To spotkanie nie tylko pozwoliło dzieciom poczuć się jak prawdziwi artyści, ale również przeniosło je w fascynują-cy świat dinozaurów, który jest zawsze źródłem nieskończonych inspiracji. Dziękujemy wszystkim małym artystom za ich zaangażowanie i entuzjazm! Jesteśmy pod wrażeniem ich kreatywności i talentu. Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkania „Zręcznych Łapek” w Bibliotece.