Klasa 1C ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie miała przyjemność wziąć udział w kolejnej fascynującej lekcji o pingwinach dostosowanej specjalnie dla najmłodszych uczestników.

Rozpoczynając spotkanie od „koła fortuny” z hasłem „Dzień wiedzy o pingwinach”, dzieci wyruszyły w magiczną wędrówkę po świecie tych uroczych ptaków. Zadania edukacyjne były dostosowane do poziomu najmłodszych uczestników, aby zapewnić im pełne zaangażowanie i radość z nauki. Podczas zajęć, dzieci miały okazję zgłębić tajniki życia pingwinów,

uczestnicząc w różnorodnych aktywnościach, takich jak uzupełnianie puzzli z wizerunkiem pingwinów, szukanie różnic między obrazkami czy zabawy kreatywnym rysowaniem.

Ta lekcja nie tylko dostarczyła najmłodszym uczestnikom ciekawostek o pingwinach, ale także rozbudziła ich zainteresowanie światem przyrody oraz zaszczepiła radość z nauki wśród najmłodszych. Edukacyjne przygody w klasie 1C to kolejny dowód na to, jak biblioteka może być miejscem, gdzie każdy uczeń znajdzie coś inspirującego i fascynującego.

Wydrukuj...