Bardzo cieszymy się z nowej inicjatywy, która trafia prosto w serca Naszej Biblioteki! Dołączyliśmy do projektu Polenergii, którego jednym z elementów jest „Klimatyczne Czytanie”. Dzięki darowiźnie od Polenergii udało nam się wzbogacić naszą kolekcję o książki z zakresu ekologii, ochrony środowiska czy zmian klimatycznych. Wierzymy, że książki te stanowią nie tylko inspirujące i cenne źródło dla naszych czytelników, ale także krok w stronę budowania świadomości na temat kluczowych kwestii ekologicznych, które dotykają nas wszystkich.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej Biblioteki, by zapoznać się i wypożyczyć tą cenną kolekcję książek. Bądźmy razem w budowaniu świadomej i ekologicznej przyszłości!