Biblioteka miała zaszczyt gościć uczniów klasy 4c na zajęciach dotyczących odzyskania Niepodległości. Podczas tego spotkanie, dzieci miały możliwość zagłębienia historii odzyskania wolności przez Polskę. Rozmawialiśmy o kluczowych postaciach, które odegrały niezwykle istotną role w tym historycznym wydarzeniu. Nie zabrakło także rozwiązywania zagadek, które w ciekawy sposób wprowadzały uczniów w kolejne etapy drogi do wolności. Największym zaskoczeniem okazał się moment odkrycia zakodowanego obrazu, którym był nasz narodowy symbol – flaga Polski. Dziękujemy uczniom klasy 4c za zaangażowanie i ciekawość. Dla Biblioteki to wielka przyjemność być miejscem, gdzie historia ożywa i gdzie możemy wspólnie celebrować ważne momenty naszej narodowej tożsamości.