25 listopada, po dwuletniej przerwie, tradycji stało się zadość i po raz kolejny wraz z Uniwersytetem Trzeciego Wieku zorganizowaliśmy zabawę andrzejkową w Bibliotece Publicznej. Gości przywitała dyrektor biblioteki – Wioletta Kwiatkowska oraz Prezes UTW – Krystyna Markiewicz  po czym oddały głos Ani Sikorze-pełniącej rolę wróżki na wszystkich naszych andrzejkach. Główną atrakcją były oczywiście wróżby, które przygotowała dla nas wróżka Ania. Były muffinki z wróżbami, cyfry o szczególnym znaczeniu, kubeczki z ukrytymi pieniążkami oraz życzenia, które miały się spełnić po trafnym rzuceniu grosika do miski z wodą. Ta wróżba była szczególna, gdyż wywróżyła nam zwycięstwo w meczu Polska – Arabia Saudyjska (Mistrzostwa Świata), który odbył się następnego dnia. Jak widać wróżby traktowane z przymrużeniem oka, czasem się spełniają. Była biesiada przy stołach połączona ze śpiewem. Były tańce przy nastrojowym oświetleniu, w takt przebojów polskich i zagranicznych. Był taniec z miotłą. Można było sobie zrobić zdjęcie z akcesoriami wróżki, Zabawa była przednia. Wśród tańców, rozmów i śmiechu czasu minął bardzo szybko. Do zobaczenia za rok.