Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Żarowie oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu zapraszają dzieci i młodzież na bezpłatne warsztaty „Projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych”.

Jeśli chcesz poznać tajniki kompozycji, poznać programy cyfrowe wykorzystywane w projektowaniu graficznym lub samodzielnie przygotować pliki graficzne, to te warsztaty są właśnie dla ciebie.

• Podczas szkolenia zostaną omówione możliwości pozyskiwania grafik i zdjęć oraz wykorzystania ich w różnych projektach.
  • Uczestnicy poznają dostępne narzędzia do obróbki graficznej i tworzenia projektów.
  • Zdobędą umiejętności związane z zasadami projektowania wizualnego.
  • Dowiedzą się o przysługujących mu prawach autorskich i co to jest creative commons.

▶Projekt skierowany jest do dzieci w wieku 10-14 lat i młodzieży w wieku 15-18 lat◀

☞Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy pod numerem telefonu:

☎Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy – 74 858 05 40

☎Gminne Centrum Kultury i Sportu – 74 858 07 53

• •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

• ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••