Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl już w najbliższy czwartek, 10 lutego 2022, zapraszają na 18. spotkanie przy Regale Pamięci w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Żarów, które realizowane jest w ramach projektu: Biblioteka Dziedzictwa Ziemi Żarowskiej.
Spotkanie odbędzie się o godz. 18:oo w siedzibie Biblioteki Publicznej w Żarowie.

***
Podczas 18. spotkania Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl dokonają podsumowania działalności projektu, który od 2017 roku oparty jest na idei archiwistyki społecznej, przedstawią Regał Pamięci w liczbach, zaprezentują najważniejsze archiwalia sprowadzone do Żarowa w ubiegłym roku, podziękują darczyńcom i sponsorom za wsparcie projektu oraz podsumują inną działalność animacyjną.
***
W związku z powyższym Fundacja Inicjatywa B, Stowarzyszenie Labiryntarium.pl oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żarów zapraszają miłośników lokalnej historii, darczyńców i sponsorów na spotkanie podsumowujące rok 2021. Podczas wydarzenia obowiązują aktualne zasady sanitarno-epidemiologiczne.

Organizator: Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl. Partner: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żarów. Druk materiałów reklamowych: Agencja Reklamowa GEOSPACE

Wydrukuj...