Nasze maluchy w grupie plastycznej przy Oddziale dziecięco-młodzieżowym pilnie wczoraj (25.11.) pracowały i przygotowały prześliczne mozaikowe prace świąteczne, a mianowicie karty z życzeniami. Część kart została przygotowana na naszą tradycyjną wystawę prac w holu Biblioteki, a część z nich dzieci zabrały do domu, żeby wręczyć je wybranym osobom.

Takie własnoręcznie wykonane karty okolicznościowe z pewnością sprawią radość najbliższym i będą miłym dodatkiem podczas zbliżających się świąt.

Kolejne nasze spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 02.12., w godz. 15:15-16:45. Przypominamy o zabraniu ze sobą koszulek/bluzeczek na przebranie, które mogłyby zostać w Bibliotece do prac z farbami.

Na zajęciach obecni byli: Maja, Lenka, Tesia i Olivier. Dziękujemy za wspólną zabawę! Do zobaczenia w czwartek.