Pamiętacie nasze wieczorne spotkanie w Bibliotece z planszówkami i komiksami pod koniec października? Na wspólnej wieczornej zabawie spotkali się mieszkańcy Żarowa, aby wziąć udział w rozgrywkach gier planszowych, które biblioteka otrzymała w ramach naboru „BOOM! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece”, w rodzinnej grze „Archiwalne memory o Żarowie” oraz w warsztatach tworzenia komiksów.

„Archiwalne memory o Żarowie” powstało dzięki Fundacji Inicjatywa B. Starszaki wzięły udział w rozgrywkach związanych z gminą Żarów, a młodsza grupa wzięła udział w warsztatach tworzenia komiksu, które poprowadziła Pani Karolina Salwowska, prowadząca takie warsztaty w GCKiS w Żarowie. Działo się więc zarówno w oddziale dla dorosłych, jak i w oddziale dziecięco-młodzieżowym Biblioteki!

Miło nam poinformować, że oprócz planszówek otrzymanych w ramach akcji „BOOM! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece”, w Bibliotece dostępna jest również gra rodzinna przygotowana przez żarowską Fundację Inicjatywa B, czyli „Archiwalne memory o Żarowie”, którą można – uwaga – wypożyczyć do domu.

 

Skrót z regulaminu wypożyczenia:

  1. Wypożyczający może jednorazowo wypożyczyć maksymalnie jedną grę.
  2. Wypożyczenie gry jest usługą nieodpłatną.
  3. Wypożyczenie gry nie może trwać dłużej niż 21 dni.
  4. Wypożyczający jest odpowiedzialny za stan techniczny gry od momentu jej wydania.
  5. Wypożyczający powinien sprawdzić stan gry i jej kompletność, zgodnie z informacjami zawartymi na pudełku. Ewentualne braki powinny być zgłoszone przed wypożyczeniem w przeciwnym razie przyjmuje się, że gra była kompletna i nie była uszkodzona.
  6. Wypożyczający ponosi odpowiedzialność finansową w wypadku uszkodzenia, utraty gry lub części jej elementów.
  7. W przypadku, gdy gra zostanie uszkodzona i/lub zdekompletowana Wypożyczający zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wys. ceny detalicznej nowej gry, która wynosi 300,00zł
  8. Zwrot gry musi nastąpić do rąk Organizatora w stanie niepogorszonym, wynikającym z normalnego użytkowania.

W Bibliotece grę może wypożyczyć osoba dorosła, zapisana do Biblioteki, za potwierdzeniem pisemnym (protokół wypożyczenia i potwierdzenie zapoznania z regulaminem wypożyczenia przygotowane przez Fundację Inicjatywa B.).

 

 

Poniżej kilka zdjęć ze spotkania w Bibliotece:

 

 

Pięknie dziękujemy za wyśmienitą wspólną zabawę!

Wydrukuj...