Dzisiejszymi grami stolikowymi zakończyliśmy Wakacje z Biblioteką. Z dziećmi spotykaliśmy się w Oddziale dziecięco-młodzieżowym dwa razy w tygodniu przez cały miesiąc sierpień.

Tematyczne spotkania oparte były o fragmenty wybranych książek.  Nie zabrakło zabaw integracyjnych, dzięki którym dzieci nawiązały nowe znajomości. Po raz kolejny okazało się, że Biblioteka jest świetnym miejscem spotkań dla młodych mieszkańców Żarowa.

Pełne sprawozdanie z zajęć znajduje się we wpisie poprzednim. Tam też uczestnicy znajdą pamiątkowe zdjęcia z poszczególnych dni.

Serdecznie dziękujemy: Lence, Natalce, Jagodzie, Tesi, Hubertowi, Miłoszowi, Antkowi oraz Julkowi i Antkowi za wspólną zabawę. Życzymy Wam miłej końcówki wakacji i udanego startu nowego roku szkolnego.

Do zobaczenia na kolejnych bibliotecznych spotkaniach.