Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żarów zmienia godziny otwarcia i ponownie daje możliwość wolnego dostępu do półek.

Od poniedziałku, 17 maja Czytelnicy z zasobów biblioteki będą mogli korzystać od godziny 9.00 do godziny 17.00 od poniedziałku do piątku. Jednak nie wszystkie części będą do dyspozycji mieszkańców. Czytelników czeka kilka istotnych zmian w funkcjonowaniu żarowskiej biblioteki.

Jednak nie wszystkie części będą do dyspozycji mieszkańców.
Czytelników czeka kilka istotnych zmian w funkcjonowaniu żarowskiej biblioteki.
➡Z użytku została wyłączona czytelnia i stanowiska komputerowe
➡W wyznaczonych miejscach pojawi się płyn do dezynfekcji, z którego obowiązkowo każda osoba wchodząca do biblioteki będzie musiała skorzystać
➡Obowiązkowa jest również maseczka
➡Bezwzględnie należy zachować dystans społeczny
➡Jednocześnie w bibliotece mogą przebywać cztery osoby
➡Za każdym razem możemy zadzwonić do biblioteki, aby zarezerwować wybraną książkę. Na telefony czytelników czekamy pod numerami: wypożyczalnia główna 74 857 04 35, wypożyczalnia dla dzieci 74 857 05 96.
Do poczytania!