Podczas tegorocznych „Ferii w bibliotece” nie mogliśmy narzekać na frekwencję. Codzienne, bezpłatne spotkania, przyciągnęły wielu chętnych do wspólnego spędzania czasu. Każdy dzień obfitował w różnorodne zajęcia, w których uczestniczyła grupa radosnych i kreatywnych dzieci. Na uczestników czekały zajęcia plastyczne, gry planszowe, kolorowanki, puzzle, rebusy. Odbyły się liczne turnieje: „Wielki quiz wiedzy o popkulturze”, „Milionerzy”, „Jaka to melodia?” i „Kalambury”. Z pozytywnym przyjęciem spotkał się dzień karaoke.
Aby odpocząć i się zrelaksować, oglądaliśmy „Następców 3” i „Sekretne życie zwierzaków domowych”. W czwartek, po rozwiązaniu przygotowanych zadań, czekał na dzieci słodki poczęstunek! Pączki rozeszły się w rekordowym tempie 😉
Dziękujemy wszystkim za udział w zajęciach! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii poniżej.