W piątek 24 sierpnia, o godzinie 12.00 odbyło się zakończenie wakacyjnych zajęć dla dzieci, które odbywały się w tym roku pod hasłem: „Z biblioteką w czas wakacji, znajdziesz u nas moc atrakcji”. Dzieci już z samego rana przybyły do biblioteki, aby po raz ostatni spędzić czas na zabawie, rozmowach i oczekiwaniu na rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą frekwencję. Równo punkt godz. 12:00, bibliotekarka prowadząca zajęcia podziękowała dzieciom za wspólnie spędzone dwa miesiące. Przypomniała także co się wydarzyło w trakcie tych 39 spotkań i ogłosiła zwycięzców. Najlepszą obecnością mogą się pochwalić:
1. miejsce – Paulina Pituła – uczestniczyła na 25 spotkaniach,
2. miejsce – Oliwia Stankowska – uczestniczyła w 23 spotkaniach,
3. miejsce – Szymek Szymkowiak – nasz najmłodszy kolega uczestniczył w 17 spotkaniach.
Zostały rozdane nagrody i pamiątkowe dyplomy. Ponadto wszystkie dzieci otrzymały słodki podarunek i każdy miał okazję najeść się łakoci do syta! Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne wakacyjne zajęcia za rok. Do zobaczenia!