Zbliżamy się do półmetka wakacyjnych zajęć pn.: „Z biblioteką w czas wakacji, znajdziesz u nas moc atrakcji!”. Na wszystkie dzieci czekają zajęcia plastyczne, kalambury, rebusy, gry planszowe, wspólne oglądanie bajek, quizy oraz liczne zajęcia na temat ciekawostek z różnych krajów. Bawimy się wspólnie w bibliotece oraz na dworze. Do tej pory zapoznaliśmy się z Japonią, odbyły się liczne quizy muzyczne, kalambury, znajdywanki z zadaniami, zabawa w „Państwa-miasta”, muzyczne krzesła. Na zajęciach plastycznych powstały kolorowe sowy oraz urocze pandy-zakładki do książek, wakacyjne krajobrazy, bajeczne kolaże, prace wspólne oraz wiele innych. Przed nami jeszcze ponad miesiąc wspólnej zabawy! Serdecznie zapraszamy dzieci, które nudzą się w domu!