Dobiegły końca nasze zajęcia dla najmłodszych, które odbywały się w tym roku pod hasłem: „FERIE Z BIBLIOTEKĄ NAJLEPSZYM SPOSOBEM NA NUDĘ!”. Było radośnie, twórczo, kolorowo i tanecznie. Atrakcji nie brakowało, a chętnych przybywało z każdym dniem! Drugi tydzień zapoczątkowało rozwiązanie konkursu na laurkę dla Babci i Dziadka, z okazji ich święta. Jury miało naprawdę trudny wybór, więc postanowiło nagrodzić wszystkie prace, a nagrody były wyjątkowe – magiczne kubki zmieniające kolor pod wpływem gorącej wody. Dzieciom nagrody bardzo się spodobały i od razu postanowiły je wypróbować. W czasie zajęć największym powodzeniem cieszyły się gry integracyjno-ruchowe i planszowe. Quiz sportowy z pokazywaniem rozruszał trochę uczestników.

Oczywiście, można też było poskakać na macie tanecznej w rytm ulubionych piosenek. Dzieci miały okazję również poćwiczyć trochę pamięć, aby się nie rozleniwiła w trakcie przerwy od zajęć szkolnych. Zapamiętywanie różnych szczegółów szło wszystkim naprawdę dobrze! Nie mogło zabraknąć chwili relaksu przed ulubionymi bajkami i filmami dla najmłodszych. Na zajęciach plastycznych pomimo braku śniegu za oknem, królowały zimowe pejzaże i maski karnawałowe. Dużo śmiechu sprawiło wszystkim malowanie wspólnych portretów. Uczestnicy dowiedzieli się też przy okazji wielu ciekawych faktów o sobie nawzajem. Prace można oglądać na wystawie w holu bibliotecznym. Serdecznie zapraszamy!
Wszystkim dzieciom bardzo dziękujemy za udział i dobra zabawę!
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć poniżej.