26 października o godz. 17.00 odbędzie się w bibliotece szóste spotkanie przy „Regale Pamięci”. Tym razem Stowarzyszenie Labiryntarium.pl oraz Fundacja Inicjatywa B skupią się nad przekazanymi ostatnio na regał materiałami dotyczącymi żarowskiej „Szamotowni”. Zbiory będą opisywane i digitalizowane. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Żarów, którzy chcą w miłej atmosferze podzielić się swoją wiedzą, wspomnieniami lub zasilić zbiory już istniejącej kolekcji. Wstęp wolny.
Serdecznie zapraszają : Fundacja Inicjatywa B, Stowarzyszenie Labiryntarium.pl  oraz biblioteka. Spotkanie przy „Regale Pamięci” realizowane jest w ramach projektu: Biblioteka dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów.