25 sierpnia odbyły się ostatnie wakacyjne zajęcia. Dzieci chętnie przychodziły do biblioteki i korzystały z naszej oferty. Uczestniczyły w zabawach ruchowych z chustą klanzy, ćwiczyły na siłowni „pod chmurką”, bawiły się w kalambury, karaoke, rywalizowały w grach planszowych. Odbył się również wakacyjny pokaz mody. W tym roku w pracach plastycznych położono nacisk na kreatywność i oryginalność. Dlatego powstały piękne prace w formacie 3D, ozdobna biżuteria z recyklingu, miniaturowy Jurajski Park z masy plastycznej. Do prac wykorzystano również metodę quillingu (rodzaj papieroplastyki), a nawet tradycyjne pędzle zastąpiono widelcami. W ostatnim dniu zorganizowano dzieciom zabawę w karaoke oraz słodki poczęstunek. Zapraszamy do obejrzenia wakacyjnych prac, które zostały wyeksponowane w holu biblioteki.