Za oknem obserwować możemy pierwsze oznaki nadchodzącej wiosny. Temperatura rośnie, przyroda budzi się do życia, a w Akademii Malucha pojawiły się wiosenne akcenty. Wszystkich uczestników rozpierała energia, przez co z jeszcze większym zapałem brali udział w zajęciach. Nie zabrakło wierszyków-masażyków, zabaw muzyczno-ruchowych, słuchania bajeczek i wielu innych atrakcji. Na plastyce zaś, już od dwóch tygodni, maluchy wraz z rodzicami/opiekunami tworzą przepiękne, wiosenne kwiaty. Poprzednio były to przebiśniegi z kolorowego papieru, które stanowiły dla uczestników niemałe wyzwanie. Dzisiejsze prace były bardziej zróżnicowane i każdy mógł wybrać swój ulubiony kwiat do pokolorowania. Wszystkie te obrazki możecie Państwo podziwiać na naszej wystawie w holu biblioteki do czego serdecznie zachęcamy! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronie GCKiS: grupa I oraz grupa II.